TOP

Kwiaty na ślub koleżanki

Ślub to uroczyste wydarzenie wypełnione zapachem szczęścia i bezgranicznej radości, więc nie można wyobrazić sobie go bez kwiatów. Wybierając prezent dla nowożeńców, nieświadomie zastanawiamy się, jakie kwiaty dać na ślub. Każdy gość z pewnością chce zadowolić nowożeńców, wybierając najpiękniejsze, niezapomniane kwiaty.

Znajomości i przyjaźnie trwające od lat zobowiązują do wybrania wyjątkowej kompozycji, dlatego kwiaty na ślub koleżanki powinny być nietuzinkowe. W końcu małżeństwo jest uważane za początek nowego etapu życia, a sposób, w jaki ślub zostanie udekorowany, stanie się dla wielu niemal decydującym czynnikiem dla dalszego szczęścia rodzinnego.

Jakie kwiaty na ślub koleżanki wybrać?

Kupując bukiet na ślub koleżanki, mimowolnie zastanawiamy się nad ukrytym znaczeniem niektórych kwiatów. Takie rzeczy są przydatne, ponieważ chcesz kupić bukiet, który w pewnym stopniu wyrażałby uczucia do młodej pary lub przekazywał najszczersze życzenia.

Czy wpada koleżance wręczyć róże, czy są one zarezerwowane do okazywania uczuć między kobietą i mężczyzną? Bukiet róż wygląda niezwykle estetycznie, kwiaty te były celebrowane przez więcej niż jednego poetę, słynni artyści malowali o nich obrazy. Patrząc na pączki róży, cieszymy się wyjątkowym kształtem płatków, żywym kolorem, odurzającym aromatem. Stało się już zwyczajem obdarowywanie nowożeńców różami, więc możesz dać koleżance w dniu jej ślubu bukiet róż w jasnych pastelowych kolorach, podkreślając czystość, delikatność panny młodej.

Lilie będą doskonałym materiałem do przygotowania bukietu ślubnego. Niezwykłe kombinacje kolorystyczne, ich zabawne przejścia, paseczki tygrysie tworzą ogromne możliwości do stworzenia kompozycji na ślub koleżanki. Bukiet lilii nie mówi otwarcie o uczuciach i postawach człowieka, ale niesie subtelną aluzję, więc każdy rozumie jego znaczenie na swój sposób.

Orchidee to egzotyczne kwiaty, uwielbiane przede wszystkim przez kobiety. Jest to kwiat symbolizujący piękno, a jak wiadomo panna młoda w dniu swojego ślubu jest najpiękniejszą kobietą. Możesz wiec śmiało wręczyć storczyki koleżance, na pewno doceni dobry gust i piękny żywy prezent. Gerbery to słodkie kwiaty, wyglądają jak słońce z żarzącymi się promieniami, symbolizujące świeżość, ciepło duszy, sympatię, wesoły nastrój. Daj nowożeńcom różowe lub pomarańczowe gerbery a na pewno doskonale ozdobią salę weselną a później ich mieszkanie.

Trendy mody ślubnej w ostatnich latach opierają się na koncentracji na sezonie, w którym młoda para bierze ślub. Na przykład na letni ślub powinieneś wybrać bukiety róż, storczyków, fiołków o jasnych, nasyconych kwiatach. Wiosną preferuj tulipany, hiacynty z ich niezapomnianym aromatem, wybierz urocze stokrotki. Jesienny ślub to bukiety gerber, chryzantem, stokrotek, innych jesiennych kwiatów z dodatkiem pięknych żółtych liści i czerwonych jagód. A podczas zimowego święta róże i lilie, a także inne kwiaty, najlepiej białe, niebieskie lub fioletowe, będą wyglądać spektakularnie wśród śnieżnobiałych przestrzeni.

Comments are closed.